Hizmetler

01

MİMARLIK KÜTÜPHANESİ

Dünyaca ünlü mimar Anupama Kundoo'un eserlerinden Koca Mimar Sinan'ın eserlerine.. Her açıdan tasarımı inceliyoruz.Eski yapıları yeni trendler ile karşılaştırıyor ve değerlendiriyoruz

Dünyanın hızla değişmekte olan sahnesinde çağdaş hayatın ihtiyaçlarını karşılayabilecek mekânsal çözümler üretmeyi amaçlar


02

SEKTOREL DERGİ

Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

İnşaat ve yapı sektöründeki tüm gelişmeleri takip edin.


03

KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMALARI

Kurumsal kimlik zihinlerde sizi rakiplerinizden daha üst noktaya konumlandırır ve onlardan ayrışmanızı sağlar.İyi bir kurumsal kimlik müşterilerinizde ve çalışanlarınızda güven duygusunu oluşturur.

Bu çalışmalar firmaların görsel yüzünü oluşturmak için yapılan grafik tasarım çalışmalarıdır. Kurumsal kimlik çalışması içeriğinde logo tasarımı, kartvizit tasarımı, katalog & broşür tasarımı, zarf tasarımı, antetli kağıt, dosya vb. tüm yazılımı medya unsurlarının grafik tasarım işleri yer almaktadır.


04

EN İYİ REKLAM ALANLARI

Konut satışınız yavaş mı? Mutlaka bir eksik var! Sizi en iyi reklam alanlarında teşhir ediyoruz.Satışınızı hızlandırıyor ve yeni projelere başlıyoruz.

Bilboard ve katalog çalışmarımızda yer alın..


05

PROMOSYON ÜRÜNLER

En iyi promosyon ürünler ile markanıza değer katın.

Promosyon ürün seçimini birlikte yapalım..


06

SİZE BİR TEKLİFİMİZ VAR!

Gelin tüm projenizi birlikte hazırlayalım birlikte değerlendirelim ve birlikte fiyatlandıralım. En uygun fiyatlar ile karınızı katlayın..

Birlikte imzalayalım..


07

HEMEN BAŞLAYALIM VE ZAMANINDA TESLİM EDELİM

Projeleriniz için en büyük sorun zamanında teslim edilmemesi mi? Siz yeni projeleriniz için yer bakın biz o işi hallettik

Vinillerimizi asıp Projenize hemen başlayalım..

İLETİŞİM İÇİN +90 (212) 875 8150